• Naším cieľom je, aby každý žiak zažil úspech

27. 5. 2022

Oznamujeme všetkým rodičom a žiakom školy, že sa ukončil zber druhotných surovín za tento školský rok.

Zber bude následne pokračovať v septembri. Preto vás všetkých žiadame, aby ste do školy a jej priestorov už nenosili žiadny odpad (papier, elektronika, batérie a pod.).

Ďakujeme za pochopenie

• Cezpoľný beh

20. 5. 2022

Po dvojročnej prestávke sa v piatok 20.5. 2022 uskutočnil 9.ročník cezpoľného behu. Za pekného jarného počasia a povzbudzovania fanúšikov súťažili takmer všetci žiaci našej školy.

Výsledky: 1.+2. ročník chlapci: 1.miesto- Alex Nevidal 2.tr., 2. miesto- Leo Krpelan 1. tr., 3.miesto- Lukáš Fábry 2.tr.

• Predmetové projekty

19. 5. 2022

Zaujímavé predmetové projekty vytvorili žiaci vo všetkých ročníkoch: Prváci robili projekt o obľúbenom zvieratku, druháci sa venovali téme Liečivé bylinky, tretiaci pútavo spracovali tému Moja časová priamka. Štvrtáci vytvorili na hodine vlastivedy pekné projekty o Bratislave a na hodine prírodovedy na tému Lesné zvieratá. Šiestaci na hodine literatúry zložili básne o hrdinoch knihy F. Kráľa: Jano a Čenkovej deti. vytvorili maľovali návrhy obálok na obľúbené detské knižky. Na hodinách dejepisu vytvorili siedmaci pekné projekty s témou Stredovek a ôsmaci zaujímavé projekty o Napoleónovi. Žiacku tvorivú atmosféru a práce si pozrite vo fotoalbume Predmetové projekty.

• Výlet do Nitry

19. 5. 2022

Po dlhšom čase zavítali naši mladší žiaci do staroslovienskej Nitry. V Divadle Andreja Bagara si pozreli divadelné predstavenie Robin Hood, poprechádzali sa po Svätoplukovom námestí a na Štefánikovej triede ochutnali skvelú zmrzlinu. Nakoniec navštívili aj Hradný vŕšok a nádvorie Nitrianskeho hradu. Pozrite si fotografie z výletu mladších žiakov vo fotoalbume Výlet do Nitry.

• OZNAM

12. 5. 2022

Oznam rodičom a žiakom 6. až 9. ročníka

Oznamujeme rodičom , že dňa 18.5. 2022 sa žiakom 6. až 9. ročníka udeľuje riaditeľské voľno z organizačných dôvodov.

• Partneri

• Kamenec pod Vtáčnikom
      • Skola hrou
      • Testy Alf